Pytania do administratorów
Wysłane przez Papkin 
Pytania do administratorów
16 lut 2012 - 21:22:13
Nie znam się na technikaliach, ale taka faunkcjonalność jest na wielu innych forach - czy można by tak zaprogramować, że po wejściu na stronę główną forum widzimy w danym dziale nie tylko datę i godzinę w rubryce "ostatni post" , a również nick użytkownika? Ułatwiłoby to przeglądania i sprawdzanie aktywnych wątków.
Re: Pytania do administratorów
28 lut 2012 - 17:35:29
Witam,

data i autor ostatniego posta widoczne są na stronie głównej każdego działu tematycznego; na stronie głównej całego forum ta informacja mogłaby być myląca, bo każdy użytkownik może brać udział w wielu wątkach jednocześnie.

pozdrawiam,
root
Re: Pytania do administratorów
21 mar 2012 - 18:06:51
Witam serdecznie.
Bardzo się cieszę i jestem zadowolony, że portal Liegnitz.pl się rozwija i nawiązuje współpracę m.in. z tygodnikiem Konkrety.pl
Mam w związku z tym pytanie. Jaka jest możliwość , aby artykuły tam ukazujące się były także dostępne na portalu. Najlepszym miejscem według mnie, byłoby ewentualne umieszczanie ich na stronie głównej w kategoriach, np. historia miasta w prasie.
Nie wszyscy legniczanie są obecnie mieszkańcami Legnicy i tym samym mają utrudniony dostęp do tego tygodnika. Myślę, że nie jestem odosobnioną osobą w takiej sytuacji, a ciekawe artykuły na pewno zainteresują innych odwiedzających ten portal. Życzę dalszego rozwoju, pozdrawiam.
Re: Pytania do administratorów
21 mar 2012 - 23:35:41
Uwaga przyjęta. Co do miejsca ekspozycji tekstów publikowanych na łamach "Konkretów.pl" na naszym portalu, przemyślimy, jaki dział byłby najodpowiedniejszy. Sprawę rozstrzygniemy czym prędzej.
Re: Pytania do administratorów
22 mar 2012 - 14:09:39
Pozdrawiam wszystkich pasjonatów portalu Liegnitz I
Oglądam Wasz portal i czytam wiadomości na forum z wielkim zainteresowaniem.
Ja od kilku lat, dla własnych celów i przyjemności, zbierałem w necie zdjęcia starej Legnicy. Niestety do niektórych z nich nie mam opisu i nie występują one na portalu Liegnitz. Chciałbym zapytać, czy mógłby te zdjęcia opublikować na Waszym portalu i poprosić forumowiczów o pomoc w rozszyfrowaniu co one przedstawiają ? Czy to nie naruszy czyichś praw autorskich ?

Pozdrowienia
Stanys z Legnicy
Re: Pytania do administratorów
23 mar 2012 - 15:15:05
Witam, na stronie Liegnitz.pl staramy się nie umieszczać fotek znalezionych w internecie. Głównie z dwóch powodów: po pierwsze kwestia praw, po drugi rozdzielczości. Zdecydowana większość prezentowanych fotografii i skanów kart pocztowych, rachunków czy innnych przedmiotów pochodzi ze kolekcji osób, które podzieliły się z nami swoimi zbiorami. Dzięki temu mozecie je oglądać w dosyć dobrej jakości. Fotkami z interenetu posiłkujemy się tylko w nielicznych przypadkach.

Co do rozszyfrowania zdjęć znalezionych w czeluściach sieci, to zawsze można je zamieścić na naszym forum.
Pozdrawiam
Re: Pytania do administratorów
23 mar 2012 - 19:28:21
Wystarczy podać źródło skąd pochodzi dane zdjęcie lub skan, moim zdaniem to tak samo jak cytuje się część czyjejś wypowiedzi.
Bez posiłkowania sie źródłami internetowymi to forum jak i portal pomału straci na dynamice i atrakcyjności. Wystarczy popatrzeć na ilość zamieszczanych postów...
Re: Pytania do administratorów
15 sie 2013 - 18:46:28
Uważam, że dużym ułatwieniem przeglądania forum, szczególnie nowych postów, byłaby zmiana chronologii zamieszczanych postów, czyli aby najnowszy był zamieszczany jako pierwszy, teraz aby przeczytać najnowszy post w wątku trzeba przejść do jego ostatniej strony. Szukałem w ustawieniach forum, ale niestety nie ma takiej możliwości.
Re: Pytania do administratorów
28 sty 2015 - 10:25:17
Przy wysyłaniu do Was wiadomości dostaję informację o błędzie...
Re: Pytania do administratorów
14 lut 2015 - 11:41:09
Witam. Faktycznie , przy próbie wysłania wiadomości odnośnie foto, wyskakuje: Błąd!
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości. - jaki jest powód ?
Pozdrawiam.

boguslawmakowski
Re: Pytania do administratorów
25 lut 2015 - 02:00:42
Co do zgłoszonego błędu przy wysyłaniu wiadomości: wysłałem do obu Panów prywatną wiadomość z prośbą o szczegóły błędu (niniejszy tekst zamieszczam na wypadek, gdybyście nie zajrzeli w wiadomości prywatne).

pozdro,
root
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Liegnitz.pl  ][  Kontakt  ][  Regulamin  ][  strona główna forum  ]