Ogłoszenia
Wysłane przez I_Love_Liegnitz 
Ogłoszenia
30 kwi 2012 - 16:47:07
Zapewne zauważyliście nowy boks na stronie głównej z niemiecką flagą i tekstem. Informujemy tam, że powstaje niemieckojęzyczna wersja Liegnitz.pl. Może jeszcze przed wakacjami uda się ją uruchomić, choć od razu nie będzie z pewnością takiej obfitości tekstów, jak w polskiej wersji.
Re: Ogłoszenia
10 gru 2012 - 09:21:07
wrocilam do Lwgnicy a tu bialo swojsko twarze takie swojskie mimo wszystko teskni sie za nia widze ze moje zegary nie poruszyly Waszych serc ani oczu wiem trzeba patrzec do gory teraz okryte sniegiem ,ale mam nadzieje ze cztms mnie zaskoczycie pozdrawiam
Re: Ogłoszenia
27 sty 2013 - 15:19:34
pozdrawiam serdecznie sympatykow naszej Legnicy .Sniegi poprzykrywaly dziury ,wstydliwe miejsca , ale tez przykryly nasze cacka , piekno niektorych miejsc , obiektow , wiosna obnazy nastepne ubytki , juz nie do odzyskania . Oby do wiosny , pobudzi nas NADZIEJA , na lepsze .AS
Re: Ogłoszenia
14 lut 2013 - 10:40:45
Gratuluję szczęśliwemu nabywcy tej oto pozycji z eBay...:)

[www.ebay.de]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-14 10:41 przez krzys_y.
Re: Ogłoszenia
14 lut 2013 - 11:44:13
Szczęśliwy? Szczęście przez łzy ;-))
Re: Ogłoszenia
16 maj 2013 - 09:27:30
Myślę, że niegłupim by było utworzyć na tym portalu taką stronę hańby na której zamieszczali byśmy fotografie jeszcze istniejacych budynków i innych obiektów ciekawych historycznie albo o interesującej architekturze a chylących się ku upadkowi spowodowanym przez zapomnienie tych, którym troska o nie powinna z obowiązku leżeć na sercu.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Liegnitz.pl  ][  Kontakt  ][  Regulamin  ][  strona główna forum  ]